Ceviz Fidanı Hibe Destekleri 2018

Ceviz Fidanı Hibe Destekleri 2018

ceviz

Ceviz fidanı hibe destekleri devletimizce katkı her geçen gün artmaktadır. Ceviz yetiştiriciliği hibe destekleri ülkemizde Aşılı ceviz fidanı üretiminin artması ve devletimizin hibe desteklerini arttırması sonrası ülkemizde fidan yetiştiriciliği ile birlikte ceviz yetiştiriciliği de hızlanmıştır. Bandırma sahil yenice köyü ceviz fidanı yetiştiriciliğinde merkez konuma gelmiş ceviz fidanı fiyatları belirlenmesi konusunda da ağırlığını sektörde koymuştur.

En çok tercih edilen ceviz fidanı hibe destekleri

  1. Standart Sertifikalı Ceviz Fidanı Hibe Desteği


    Bu ceviz hibe destek türünde devletimiz sertifikalı ceviz fidanı dikmek isteyen kişi yada kurumlara dönümüne 100 TL hibe desteği sağlamakta olup ayrıca bahçe kurulumundaki sulama faaliyetlerine de yüzde 50 maliyetini geri ödemektedir.
  2. Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Hibe Desteği


    Ceviz hibe desteklerinde çeşit garantili üretici firma arayanlar için tercih edilen bu destek türünde devletimiz ceviz fidanı dikmek isteyen kişi yada kurumlara dönümüne 280 TL hibe desteği sağlamaktadır. Firmamız ülkemizde belli firmalarında sahip olduğu 3 nolu anaç üretim parseline sahip sayılı resmi kuruluşlardır. Yani mavi sertifikalı ceviz fidanı satmaktayız.

mavi sertifikalı ceviz fidanı üretim sertifikası

 

Kısacası hibe destekli ceviz bahçesi kurmak geleceği aydınlık yarınlara birlikte adım atmak istiyorsanız tercihiniz Zengin Fidancılık olmalıdır. Hibe desteğindeki tüm belgelerinizin hazırlanmasına biz yardımcı oluyoruz. Ceviz fidanı fiyatlarımızı arayın sorun öğrenin biz size yardımcı olmak için varız. Cevizde hibe desteği her firmanın belgeleri olmaz. Biz üreticiyiz.