Chandler Ceviz Fidanı Sipariş Ver

chandler ceviz bahçesi

Chandler Ceviz Fidanı

Chandler ceviz fidanı dikildiği ilk yılda meyve vermeye başlayan en çok sattığımız ceviz fidanı türüdür. Çetnır diye okunur. 5 TL'den başlayan fiyatlarla firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Amerikan menşeili verimi yüksek salkım şeklinde bol meyve veren, yarı bodur gelişen, aşılı ceviz fidanı çeşidi olan bu ceviz fidanını satın almak isteyenlere büyük fırsat! Salkım ceviz fidanı şeklinde meyve veren, bodur ceviz fidanı olarak bilinen çetnır ceviz fidanını şimdi Zengin Fidancılık'tan sipariş verebilirsiniz.

ceviz bahçe chandler

Devamını oku: Chandler Ceviz Fidanı Sipariş Ver

Fernor Ceviz Fidanı

Fernor ceviz fidanı

fernor ceviz fidanı

Fernor ceviz fidanı Fransız orjinli, yüksek rakımlara dikilebilen en çok tercih edilen ithal(yabancı) cins ceviz fidanı türüdür. Birçok çeşit arasında bulunan bu tür Fransız menşeilidir. Bu türün ülkemizde en çok yetiştirdiği ve verim alınarak dikiminin yapıldığı yerler arasında yüksek rakımlı yerlerin olması ön bilgi olarak tescillenmiştir. Fernor ceviz fidanı deniz seviyesinden yüksekliği 1800 metre olan yerlere özgün bir tür olarak bilinmektedir. Bu türler bu alanlarda en verimli ürün veren türler arasında yer almıştır.

Devamını oku: Fernor Ceviz Fidanı

Franquette Ceviz Fidanı

Franquette Ceviz Fidanı

Eski bir Fransız çeşidi olan Franquette ceviz fidanı Kaliforniyaída yaygın olarak olarak yetiştirilmiş bir çeşittir.

Devamını oku: Franquette Ceviz Fidanı

Fernette Ceviz Fidanı

fernette ceviz fidanı

Fernette cevizi fidanı ceviz çöğürü üzerine farklı aşılama yöntemleri kullanılarak üretilmektedir.

Devamını oku: Fernette Ceviz Fidanı

Pedro Ceviz Fidanı

pedro

Pedro ceviz fidanı özellikleri hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamızda pedro ceviz fidanı meyve özellikleri de yer almaktadır. Pedro ceviz fidanı az bulunan aşılı ceviz fidanı türü olup yüksek rakımlara dikilir. Meyve verimi yüksektir. Ağaç yapısı olarak geç donlara dayanıklıdır. Pedro soğuğu seven ceviz fidanı türüdür. Pedro ceviz fidanı Sıcak bölgelere ılıman iklime tavsiye edilmez.

Devamını oku: Pedro Ceviz Fidanı

Şebin Ceviz Fidanı

şebin cevizi

Şebin Ceviz fidanı sık dallı, yayvan bir taç gelişmesi gösteren yerli meyvesi oldukça kaliteli ceviz türüdür. Şebin ceviz fidanı ülkemizin kıyı bölgeleri hariç, ceviz yetişen tüm yörelerde yetişir.

Devamını oku: Şebin Ceviz Fidanı

Bilecik Ceviz Fidanı

bilecik cevizi

Bilecik Ceviz Fidanı dik, yayvan ve kuvvetli bir taç gelişmesi gösterir. Bilecik ceviz fidanı ülkemizin kıyı bölgeleri hariç, tüm bölgelerde yetiştirilir.

Devamını oku: Bilecik Ceviz Fidanı

Yalova 1-3-4 Ceviz Fidanı

yalova

Yalova Ceviz Fidanı cinslerini daha rahat tanıyabilmeniz için Yalova 1 - 3 ve 4 cinslerini tek sayfada topladık. Sayfamızda yalovanın meşhur ceviz fidanlarına ait bilgiler yer almaktadır.

Devamını oku: Yalova 1-3-4 Ceviz Fidanı

Kaman 1 Ceviz Fidanı

kaman 1 ceviz fidanı

Kaman 1 ceviz fidanı özellikleri hakkında bilgileri paylaştığımız sayfamızda kaman 1 ceviz fidanı meyve özellikleri hakkında bilgiler bulunuyor.

Devamını oku: Kaman 1 Ceviz Fidanı

Tüplü Ceviz Fidanı

tüplü ceviz fidanları

Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi

Tüplü ceviz fidanı çeşitlerimizi yılın 12 ayı firmamız Zengin Fidancılık'tan sipariş verilebilir bahçenize fidanlarımızı güvenle dikebilirsiniz. 2019 mart ayı teslimatlı tüplü ceviz fidanı satışlarımız 2019 ocak ayı itibari ile firmamızda başlamıştır.Fidanlarımız özel poşetinde gübreli olup saksısında dikime hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Fidanlarımızın yaşları 1 ile 5 yaşında olup fiyatlarımız 5 yaş ceviz fidanı fiyatında değişmektedir. Arayıp ceviz fidanı fiyatları için sorabilirsiniz. 

Devamını oku: Tüplü Ceviz Fidanı

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

mavi-sertifikali-ceviz-fidani-uretim-parseli

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı ceviz fidanı dikmek isteyen yetiştiriciler için dönümüne 400 TL devlet hibe teşvik desteği sağlayan ülkemizde belli firmaların üretim lisansına sahip olduğu sertifikalı ceviz fidanı türüdür.

Devamını oku: Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı