Hakkımızda

Hakkımızda;

Zengin Fidancılık bölgemiz Bandırma ve çevresinin ilk fidancılık firmalarındandır. Firma sahibi Coşkun Zengin tarafından ceviz fidanı yetiştiriciliği ve ilk elden toptan ve perakende satışı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firma sahibi Coşkun Zengin geçmiş dönem S.S. Yenice Tarımsal Kalkınma Koop. Yöneticiliği yapmış olup her türlü fatura ve devlet desteklemesi için gerekli belgelerin düzenlemesine hakimdir. Ayrıca şuanda da kooperatifi yönetim yardımcılığı görevi devam etmektedir.

Ceviz fidanı yetiştiriciliğinde aileden yetişme olan firmamızın Bölgemizde 1990 yılında başlayan badem ve ceviz fidancılığında gösterdiğimiz yüz binlerce fidan üretimi yüzlerce müşterimiz kurduğumuz bahçeler yani sizler referansımızdır.

Misyonumuz;

kesinlikle yüzde yüz ismine doğru, sertifikalı fidanları söz verdiğimiz zamanında teslimini yapıp satış sonrası desteğini sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Sektörümüzün gerektirdiği yenilikleri takip ederek müşterilerimizin isteklerini en hızlı ve yüksek düzeyde karşılayarak ülkemizin önde gelen fidancılık kuruluşları arasında yer almaktır.

FİDANLARIMIZDA GÜVENCE:

Fidanlarımızın üretimini tamamen kendimiz yapıyoruz ve %100 ismine garanti ediyorum ve taahhüt ediyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan firmamız olarak fidanlarımıza sözleşme yapmaktayız.

Fidanlarımız Tarım Köy İşleri Bakanlığı Sertifikalı olup çıplak köklü ve tüplü olarak üretilmektedir.

DİKKAT!

Biz verdiğimiz ceviz fidanlarının ayrıca dikim ve budamasını da yapıyoruz. Gübreleme ve ilaçlamasını takip ediyoruz.Her zaman sattığımız ceviz fidanlarının arkasındayız. Aklınızda takılan bişey olunca 7/24 saat hiç düşünmeden arayınız.

Biz bir günlük firma değiliz.Her zaman sizin yanındayız.

DEVLET DESTEKLEMESİ

Fidanlarımız devlet desteklidir. Biz evraklarınızı hazırlıyoruz siz sadece tarım ilçe gidiyorsunuz. Her sene devletten mazot,gübreden yararlanıyorsunuz.

Yaşarken bir ceviz bahçesi kur,gelecek neslin seni hatırlasın sana dua etsin.